Ceglana Fantazja - Najlepsze płytki dekoracyjne z cegły

Ceglana Fantazja jest firmą wytwarzającą płytki ceglane pochodzące z cegieł z przełomu XIX i XX wieku. Stare cegły pozyskiwane są z rozbiórki budynków z wyżej wymienionego okresu. Dzięki starodawnej technice wypalania oraz doboru odpowiedniej gliny są one dużo lepszej jakości niż cegły produkowane obecnie. Płytki z cegły produkowane przez zespół Ceglana Fantazja przechodzą odpowiedni proces technologiczny dzięki, któremu gwarantujemy najwyższą jakość produktu.
lico gotyckie

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć płytki z cegieł cięte z lica, płytki cięte z środka cegły, narożniki oraz wiele innych, które można znaleźć w zakładce produkty. Dzięki naszym produktom Twoja ściana z cegły może stać się wyjątkowa. W zależności od partii dostawy płytki ceglane mogą różnić się odcieniem.

Płytki ceglane to unikatowy pomysł na ścianę łączący styl nowoczesny z nutą industrialu. Płytki z cegły mogą zastąpić klasyczne płytki, mozaiki, a także panele ścienne czy podłogowe. Charakterystyczna faktura płytki ceglanej, kolor oraz kształt przyciągną uwagę i wprowadzą specyficzny klimat. Taka stylizacja w zaciszu domowym jest praktyczna, gdyż płytki ceglane nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Wykazują dużą odporność na wilgoć czy wnikanie kurzu i brudu.

Wyrazisty akcent płytki z cegły podkreśli rustykalny charakter każdego wnętrza, niezależnie od stylu mieszkania. Może ona dominować lub być tylko subtelnym dodatkiem. Taka kompozycja architektoniczna pozwala stworzyć pomysł na ścianę, który może stać się ciekawą aranżacją wnętrza. Do tego ściana z cegły jest niezwykle praktyczna i bardzo trwała.

Oferujemy transport i montaż płytki z cegły na terenie całej Polski. Dodatkowo świadczymy usługi elektroinstalacyjne, wykonywane przez zespół wykwalifikowanych elektryków z wieloletnim doświadczeniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję z produktów i prac przez Nas wykonanych. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Nasz zespół


kierownik produkcji

Kierownik ds. Produkcji

kierownik sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży

public relations

Public relations

Płytki z cegieł to doskonały pomysł na ścianę !